Zalety rusztowań modułowych

rusztowanie

Rusztowania modułowe znajdują obecnie szerokie zastosowanie. Doceniane są przede wszystkim za stosunkowo prosty montaż i solidną, stabilną konstrukcję. Sprawdzają się przede wszystkim podczas pracy na dużych wysokościach przy budynkach o nietypowej formie. Jakie są inne zalety rusztowań modułowych?

Rusztowanie modułowe — kiedy i dlaczego warto je wybrać?

Zalet rusztowań modułowych jest wiele, dlatego też wykorzystywane są chętnie zarówno podczas prac budowlanych, jak i remontowych. Jak już zostało wspomniane, ich mechanizm montażowy pozwala na stworzenie solidnej i niezawodnej konstrukcji w stosunkowo prosty i szybki sposób. Co ważne, można je dostosować nawet do najbardziej skomplikowanych budowli, co znacznie rozszerza zakres ich zastosowania. Nadają się do użytku zarówno przy domkach jednorodzinnych, jak i obiektach przemysłowych czy użytku publicznego, które często mają nieregularne kształty. Oprócz tego mogą okazać się najlepszym rozwiązaniem podczas prac remontowych czy konserwacyjnych zabytków, czy starych budynków.

Rusztowania modułowe zapewniają też możliwość montażu poszczególnych elementów w taki sposób, aby można było rozbudować konstrukcję we wszystkich kierunkach. Prawidłowo zamontowane rusztowanie zapewnia bezpieczną i komfortową pracę i odpowiada wszystkim aktualnym wymaganiom i standardom bezpieczeństwa.

U nas znajdziesz  szeroki wybór rusztowań modułowych, które z powodzeniem mogą być dostosowane do indywidualnych potrzeb. Nasi specjaliści zawsze starają się dobrać specyfikę konstrukcji adekwatnie do rodzaju wykonywanych prac. Zapewniamy jeden z najlepszych obecnie na rynku systemów modułowych Plettac, które są wykorzystywane przez ekipy remontowo-budowlane. Modułowe elementy firmy Plettac pozwalają na tworzenie wysokich i skomplikowanych stelaży, ułatwiających pracę na każdej budowie.

W naszej ofercie nie mogło też zabraknąć rusztowań modułowych Layher, które wyposażone są w intuicyjny i prosty system montażowy. Niezawodność i wysoki poziom bezpieczeństwa systemów Layher potwierdzone są licznymi certyfikatami potwierdzającymi ich zgodność ze wszystkimi standardami europejskimi.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!