RUSZTOWANIA modułowe

Rusztowania modułowe pozwalają na wykonanie prac na dużych wysokościach przy budynkach o nietypowej formie. Systemy te pozwalają na samodzielną modyfikację kształtu. Mechanizm montażowy jest niezawodny i prosty, dzięki czemu można szybko i sprawnie zmienić ustawienie poszczególnych elementów tak, by cała konstrukcja odpowiadała aktualnym wymaganiom. Dostępne w naszym sklepie rusztowania modułowe wykorzystywane są przede wszystkim podczas remontów i na budowach. Solidne konstrukcje dostarczamy również firmom specjalizującym się w świadczeniu usług związanych z pracami wysokościowymi.
Szeroka różnorodność produktowa dostępna w naszej ofercie sprawia, że każdy Klient znajdzie artykuł idealnie dopasowany do własnych potrzeb. Staramy się podpowiedzieć, jakie rusztowanie modułowe będzie najlepsze do konkretnego rodzaju prac, dlatego kontakt z Klientem odgrywa w naszej firmie bardzo ważną rolę. Doradzamy również, jak zamontować poszczególne części tak, by rusztowanie modułowe stanowiło bezpieczną i wytrzymałą konstrukcję.

systemy Plettac-sternservice-wałbrzych

ATUTY
rusztowań modułowych

Ważnym autem rusztowań modułowych jest fakt, że z łatwością można zmontować je i rozmontować w miejscu prowadzonych prac. Intuicyjny system instalacji znacząco skraca czas robót, co w perspektywie całego przedsięwzięcia pozwala zaoszczędzić niemało czasu, a co za tym idzie – pieniędzy. Istotną zaletą rusztowań modułowych jest również fakt, ze konstrukcje tego typu doskonale sprawdzają się podczas prac budowlanych oraz remontowych przy obiektach o nietypowych i oryginalnych kształtach. Dzięki temu rusztowania modułowe zdają egzamin podczas prac konserwatorskich, gdy mamy do czynienia z mniej typowymi budowlami historycznymi, które nierzadko posadowione są w trudnym kontekście, takim jak bliskie sąsiedztwo innych cennych obiektów. Istotnym atutem prezentowanych systemów jest również fakt, że występują w szerokiej gamie wariantów, dzięki czemu łatwo dopasować je do określonego kontekstu oraz typu robót.

MODUŁOWE
systemy Plettac

Modułowe systemy Plettac to jeden z najlepszych systemów dostępnych na rynku o konstrukcji. Stanowią one jeden z podstawowych elementów wyposażenia każdej ekipy remontowo-budowlanej. To właśnie używając modułowych części firmy Plettac można tworzyć wysokie i skomplikowane stelaże, które ułatwią pracę na każdej budowie. Te profesjonalne rusztowania idealnie sprawdzają się do pracy na zewnątrz nawet przy niekorzystnych warunkach atmosferycznych. Specjalne systemy montażu pozwalają na precyzyjne ustawienie i regulację wysokości.

PRODUKTY
marki Layher

Rusztowania modułowe Layher, to modułowe konstrukcje wyposażone w intuicyjny i prosty system montażowy. Wszystkie konstrukcje znajdujące się w naszej ofercie przechodzą dokładną kontrolę jakości. Niezawodność i solidność systemów Layher potwierdzają liczne certyfikaty określające zgodność ze wszystkimi standardami europejskimi. Wszystkie części dostępne w naszym sklepie przechodzą dokładną kontrolę jakości.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą rusztowań modułowych. Od lat zaopatrujemy rynek w solidne konstrukcje, przeznaczone do wszelkiego rodzaju prac wysokościowych. Z wykorzystaniem rusztowań możliwe jest wykonanie prac nawet na znacznych wysokościach. Oferujemy konkurencyjne ceny, co czyni nas jednym z liderów na rynku.

Liczne i ważne
zalety rusztowań modułowych

Nasze rusztowania modułowe charakteryzują się niezawodnością i łatwością montażu. System konstrukcji jest prosty, ale zarazem efektywny, co pozwala na sprawną adaptację rusztowania do zmieniających się warunków. Idealnie sprawdzają się one podczas remontów, prac konserwatorskich i na budowach. Można je dostosować do nietypowych kształtów obiektów.

Chętnie doradzimy, które rusztowanie będzie najlepsze do konkretnej pracy. Oferujemy również doradztwo w zakresie montażu poszczególnych elementów. Z łatwością można zmontować i rozmontować nasze rusztowania modułowe w miejscu prowadzonych prac, co skraca czas robót. Stanowią one nieodłączny element wyposażenia każdej ekipy remontowo-budowlanej.

Rusztowania modułowe
- solidność i bezpieczeństwo

Rusztowania modułowe mają szerokie zastosowanie. Są niezastąpione przy realizacji projektów na zewnątrz nawet w niekorzystnych warunkach atmosferycznych. Co więcej, systemy montażu umożliwiają precyzyjne ustawienie i regulację wysokości rusztowania, co zwiększa bezpieczeństwo i komfort pracy.

Wszystkie nasze konstrukcje poddawane są kontrolom jakości. Dodatkowo części dostępne w naszym sklepie przechodzą dokładną kontrolę jakości, co gwarantuje ich bezawaryjne działanie. Z nami prace na wysokościach stają się prostsze, bezpieczne i bardziej efektywne. Przekonaj się o tym, wybierając nasze rusztowania modułowe.