Rusztowania modułowe

Rusztowania modułowe pozwalają na wykonanie prac na dużych wysokościach przy budynkach o nietypowej formie. Systemy te pozwalają na samodzielną modyfikację kształtu. Mechanizm montażowy jest niezawodny i prosty, dzięki czemu można szybko i sprawnie zmienić ustawienie poszczególnych elementów tak, by cała konstrukcja odpowiadała aktualnym wymaganiom. Dostępne w naszym sklepie rusztowania wykorzystywane są przede wszystkim podczas remontów i na budowach. Solidne konstrukcje dostarczamy również firmom specjalizującym się w świadczeniu usług związanych z pracami wysokościowymi.

Szeroka różnorodność produktowa dostępna w naszej ofercie sprawia, że każdy Klient znajdzie artykuł idealnie dopasowany do własnych potrzeb. Staramy się podpowiedzieć, jakie rusztowanie będzie najlepsze do konkretnego rodzaju prac, dlatego kontakt z Klientem odgrywa w naszej firmie bardzo ważną rolę. Doradzamy również, jak zamontować poszczególne części tak, by rusztowanie stanowiło bezpieczną i wytrzymałą konstrukcję.

Modułowe systemy Plettac

Modułowe systemy Plettac to jeden z najlepszych systemów dostępnych na rynku o konstrukcji. Stanowią one jeden z podstawowych elementów wyposażenia każdej ekipy remontowo-budowlanej. To właśnie używając modułowych części firmy Plettac można tworzyć wysokie i skomplikowane stelaże, które ułatwią pracę na każdej budowie. Te profesjonalne rusztowania idealnie sprawdzają się do pracy na zewnątrz nawet przy niekorzystnych warunkach atmosferycznych. Specjalne systemy montażu pozwalają na precyzyjne ustawienie i regulację wysokości.

Produkty marki Layher

Rusztowania modułowe Layher to modułowe konstrukcje wyposażone w intuicyjny i prosty system montażowy. Wszystkie konstrukcje znajdujące się w naszej ofercie przechodzą dokładną kontrolę jakości. Niezawodność i solidność systemów Layher potwierdzają liczne certyfikaty określające zgodność ze wszystkimi standardami europejskimi. Wszystkie części dostępne w naszym sklepie przechodzą dokładną kontrolę jakości.