RUSZTOWANIA modułowe

Rusztowania modułowe pozwalają na wykonanie prac na dużych wysokościach przy budynkach o nietypowej formie. Systemy te pozwalają na samodzielną modyfikację kształtu. Mechanizm montażowy jest niezawodny i prosty, dzięki czemu można szybko i sprawnie zmienić ustawienie poszczególnych elementów tak, by cała konstrukcja odpowiadała aktualnym wymaganiom. Dostępne w naszym sklepie rusztowania modułowe wykorzystywane są przede wszystkim podczas remontów i na budowach. Solidne konstrukcje dostarczamy również firmom specjalizującym się w świadczeniu usług związanych z pracami wysokościowymi.
Szeroka różnorodność produktowa dostępna w naszej ofercie sprawia, że każdy Klient znajdzie artykuł idealnie dopasowany do własnych potrzeb. Staramy się podpowiedzieć, jakie rusztowanie modułowe będzie najlepsze do konkretnego rodzaju prac, dlatego kontakt z Klientem odgrywa w naszej firmie bardzo ważną rolę. Doradzamy również, jak zamontować poszczególne części tak, by rusztowanie modułowe stanowiło bezpieczną i wytrzymałą konstrukcję.

systemy Plettac-sternservice-wałbrzych

Atuty

rusztowań modułowych

Ważnym autem rusztowań modułowych jest fakt, że z łatwością można zmontować je i rozmontować w miejscu prowadzonych prac. Intuicyjny system instalacji znacząco skraca czas robót, co w perspektywie całego przedsięwzięcia pozwala zaoszczędzić niemało czasu, a co za tym idzie – pieniędzy. Istotną zaletą rusztowań modułowych jest również fakt, ze konstrukcje tego typu doskonale sprawdzają się podczas prac budowlanych oraz remontowych przy obiektach o nietypowych i oryginalnych kształtach. Dzięki temu rusztowania modułowe zdają egzamin podczas prac konserwatorskich, gdy mamy do czynienia z mniej typowymi budowlami historycznymi, które nierzadko posadowione są w trudnym kontekście, takim jak bliskie sąsiedztwo innych cennych obiektów. Istotnym atutem prezentowanych systemów jest również fakt, że występują w szerokiej gamie wariantów, dzięki czemu łatwo dopasować je do określonego kontekstu oraz typu robót.

Modułowe

systemy Plettac

Modułowe systemy Plettac to jeden z najlepszych systemów dostępnych na rynku o konstrukcji. Stanowią one jeden z podstawowych elementów wyposażenia każdej ekipy remontowo-budowlanej. To właśnie używając modułowych części firmy Plettac można tworzyć wysokie i skomplikowane stelaże, które ułatwią pracę na każdej budowie. Te profesjonalne rusztowania idealnie sprawdzają się do pracy na zewnątrz nawet przy niekorzystnych warunkach atmosferycznych. Specjalne systemy montażu pozwalają na precyzyjne ustawienie i regulację wysokości.

Produkty

marki Layher

Rusztowania modułowe Layher, to modułowe konstrukcje wyposażone w intuicyjny i prosty system montażowy. Wszystkie konstrukcje znajdujące się w naszej ofercie przechodzą dokładną kontrolę jakości. Niezawodność i solidność systemów Layher potwierdzają liczne certyfikaty określające zgodność ze wszystkimi standardami europejskimi. Wszystkie części dostępne w naszym sklepie przechodzą dokładną kontrolę jakości.