O NAS poznaj Stern Service

Stern Service działa na rynku od 2003 roku, z sukcesem dostarczając klientom najlepszych rozwiązań z zakresu rusztowań, zarówno ich sprzedaży, jak i skupu.

Co, oprócz szerokiej oferty i przystępnych cen, wyróżnia nas na tle konkurencji?

Przede wszystkim, nasza obecność w branży rozpoczęła się znacznie wcześniej, niż wskazuje na to oficjalna metryka. Doświadczenie zbieramy od lat. Pierwsze szlify zdobyliśmy na rynku zachodnim, w Niemczech, prowadząc własną firmę monterską. Od kilkunastu lat skupiamy się w naszej pracy przede wszystkim na rusztowaniach, wykorzystując wszystkie umiejętności, które od początku istnienia w branży udało nam się zgromadzić. Naszym klientom oferujemy nie tylko produkty najwyższej jakości od najlepszych producentów, ale także perfekcyjną obsługę, zawsze dostosowaną do ich indywidualnych potrzeb.

Naszym Klientom oferujemy:

Serię rusztowań profesjonalnych
Aluberg 770 oraz 1370

Rusztowania Aluberg 770 i 1370 należą do serii rusztowań profesjonalnych, które można zmontować w bardzo szybkim czasie i bez użycia narzędzi. Szczeble i ramy wykonane są z profili 50, 80 mm, dzięki czemu nawet przy dużym nacisku nie dochodzi do deformacji i wyginania się elementu rusztowania. Cały system montowania to „click”, podczas gdy konkurencja wciąż korzysta z przestarzałych rozwiązań „blaszka-motylek-śrubka”. To czasochłonne rozwiązanie, które często kończy się zagubieniem ważnych elementów.

oraz

Serię Aluberg Home HD i Aluberg Hobby

Linia rusztowań przeznaczona do domowego użytku, ze specjalnie dopasowaną wysokością roboczą: od 2,8 do 7,8 metra. Dzięki zastosowaniu składanej ramy, rusztowanie można bardzo łatwo i szybko zmontować i zdemontować, bez użycia dodatkowych narzędzi. Nie sprawia problemu przy transporcie, ponieważ jest niezwykle lekkie, a podstawowy model złożony mieści się w drzwiach