Rusztowania nowe i używane

Specjalizujemy się w dystrybucji używanych i nowych rusztowań elewacyjnych od najlepszych producentów. Sprzedawane przez naszą firmę elementy wyróżniają się niezwykłą wytrzymałością oraz stabilnością, dzięki czemu osoby pracujące na znacznych wysokościach mogą bezproblemowo bezpiecznie wykonać swoje obowiązki. Oferujemy rusztowania niemieckich marek działające w ramach następujących systemów: Plettac, Layher, Rux, Bosta. Wszystkie rusztowania zostały dokładnie sprawdzone, dzięki czemu mamy całkowitą pewność, że otrzymują Państwo produkt najwyższej jakości bez żadnych ubytków wpływających na bezpieczeństwo użytkowników. Oferujemy także profesjonalne rusztowania przejezdne.

Rusztowania RUX

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ofertą solidnych rusztowań RUX. Są to bardzo wytrzymałe konstrukcje składające się z podestów (do wyboru są wersje stalowe oraz drewniane) o rozmiarach od 2,5 m do 3 m. Warto zaznaczyć, że obecnie ten typ rusztowań należy do najwęższych na rynku (zgodnie z danymi producenta szerokość ramy wynosi 65 cm), dzięki czemu świetnie sprawdzają się na budowach, gdzie ilość miejsca na rozłożenie stelaży jest ograniczona. Konstrukcje RUX cieszą się bardzo dużą popularnością ze względu na wytrzymałość. Solidnie zmontowana konstrukcja to idealne rozwiązanie do prac remontowych z dodatkowym obciążeniem w postaci urządzeń oraz narzędzi budowlanych.

Rusztowania Plettac

Rusztowania Plettac to jedne z najbardziej wytrzymałych produktów umożliwiających wykonywanie prac na dużych wysokościach. Znajdują powszechne zastosowanie nie tylko w budownictwie, lecz także w przemyśle ciężkim i energetycznym. Prosty montaż oraz stosunkowo lekkie części sprawiają, że rozłożenie rusztowania nie zajmuje dużo czasu. Solidna konstrukcja wyróżnia się stabilnością nawet przy dużych obciążeniach, dzięki czemu wyroby Plettac sprawdzają się na budowach. Artykuły te spełniają wszystkie normy co pozwala zapewnić osobom pracującym na wysokościach maksymalny stopień bezpieczeństwa.

Rusztowania Layher

W ofercie naszego sklepu dostępne są modułowe rusztowania Layher. System rusztowań Layher dzięki niewielkiej liczbie elementów bezśrubowych zapewnia uzytkownikom prosty system montażowy, dodatkowo charkateryzuje się małym ciężarem. Specjalizujemy się w dystrybucji nowych i używanych systemów, które przed wysłaniem do Klientów przechodzą dokładną kontrolę jakości. Do każdego zestawu dołączona jest pełna specyfikacja techniczna oraz instrukcja obsługi. Zachęcamy także do zapoznania się z bogatą ofertą rusztowań modułowych.

Rusztowania Bosta

Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym Klientom dostęp do najlepszych produktów, dlatego uzupełniliśmy asortyment o stalowe rusztowania Bosta. Systemy te spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa. Poszczególne elementy wyróżniają się solidnością. Do produkcji rusztowań wykorzystano stal, które charakteryzuje się wysokim stopniem wytrzymałości nawet przy dużych obciążeniach.

Wszystkich zainteresowanych zakupem rusztowań zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Obsługujemy Klientów nie tylko na terenie całej Polski, lecz także Europy. Terminowo dostarczymy wybrany przez Państwa system na podany adres. Służymy także profesjonalną poradą, jak dobrać rusztowanie do rodzaju prac.