You are currently viewing Rusztowania przejezdne Aluberg, rusztowania aluminiowe, rusztowania jezdne

Rusztowania przejezdne Aluberg, rusztowania aluminiowe, rusztowania jezdne

Rusztowania przejezdne i jezdne

Dokładamy wszelkich starań, aby regularnie rozszerzać ofertę o najnowocześniejsze rozwiązania, które ułatwiają pracę naszych Klientów. Prezentujemy wysokiej klasy aluminiowe rusztowania przejezdne Aluberg. Są to produkty polskiej marki, które wykonano z solidnych elementów zapewniających maksymalny stopień bezpieczeństwa. Możliwość szybkiej zmiany miejsca rusztowania sprawia, że jedna konstrukcja z powodzeniem wykorzystywana jest przy wielu projektach.

Zastosowanie rusztowań jezdnych i przejezdnych

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór rusztowań jezdnych i przejezdnych. To rozwiązania doskonale sprawdzające się nie tylko we wnętrzach budynków, ale także na zewnątrz. Gama zastosowań rusztowań mobilnych jest naprawdę szeroka, stąd konstrukcje jezdne i przejezdne sprawdzą się zarówno podczas prac budowlanych, jak i remontowych oraz instalatorskich. Konstrukcje tego typu zdają egzamin podczas prac przy więźbie dachowej, montażu oświetlenia i instalacji elektrycznych, malowaniu i tynkowaniu ścian oraz sufitów, ale też podczas prac remontowych i konserwatorskich, gdy mamy do czynienia z obiektami historycznymi i zabytkowymi. Ważna zaletą rusztowań jezdnych i przejezdnych jest fakt, że pozwalają zaoszczędzić wiele czasu, który w innych warunkach należałoby spożytkować na rozbiórkę rusztowania, przesunięcie go oraz montaż w nowym miejscu. Szeroka gama rusztowań mobilnych sprawia też, że oferowane konstrukcje sprawdzą się przy pracach na znacznych wysokościach, ponieważ w naszej ofercie znajdziesz rusztowania jezdne i przejezdne sięgając nawet kilkunastu metrów.

Rusztowania jezdne i przejezdne – bezpieczeństwo

Rusztowania jezdne i przejezdne to systemy zapewniające wysoki poziom bezpieczeństwa. Warto bowiem podkreślić, że konstrukcje tego typu są wyposażone w szerokie pomosty, które umożliwiają efektywną pracę z użyciem ciężkiego i specjalistycznego sprzętu. Należy jednak podkreślić, że jeśli chodzi o bezpieczeństwo korzystania z rusztowań mobilnych, ważny jest również sposób, w jaki je posadowiono. Producenci tego typu rozwiązań podkreślają, że rusztowania mogą być montowane jedynie na równej i utwardzonej powierzchni, której spadki nie przekraczają jednego procenta. W wypadku prac na nierównym terenie można też stosować dodatkowe udogodnienia, które stabilizują i usztywniają rusztowania. Warto również dodać, że na bezpieczeństwo i komfort korzystania z rusztowań jezdnych i przejezdnych wpływa fakt, że można montować je bez użycia specjalistycznych urządzeń, zawsze jednak pod okiem wykwalifikowanych fachowców.

Gdzie sprawdzą się rusztowania aluminiowe?

Rusztowania aluminiowe znajdują szerokie zastosowanie w branży budowlanej i remontowej. Doskonale sprawdzają się podczas wznoszenia murów, ale też tynkowania oraz malowania ścian. Rusztowania aluminiowe mogą być również wykorzystywane podczas prac konserwacyjnych, by wymienić czyszczenie murów oraz uzupełnianie ubytków. Konstrukcje tego typu doskonale zdają egzamin nie tylko na zewnątrz budynków, ale również w środku hal fabrycznych i magazynowych. Dzięki temu sprawdzają się również w szeroko pojętym przemyśle. Ważnym atutem rusztowań aluminiowych jest ich lekkość oraz łatwość, z jaką składa się konstrukcje. To czynnik, który zdecydowanie wpływa na przyspieszenie prac budowlanych, dając tym samym konkretne oszczędności czasu oraz pieniędzy. Wart również podkreślić, że rusztowania aluminiowe wyposażone są w skuteczne zabezpieczenia, dzięki czemu pracując na wspomnianych konstrukcjach, znacząco obniżasz ryzyko poważnego wypadku.

Rusztowania aluminiowe Aluberg – odporne na warunki atmosferyczne

Aluminiowe rusztowania Aluberg wyróżniają się nie tylko wytrzymałą budową, ale również łatwym montażem oraz szybkim i sprawnym demontażem. Oferowane przez nas rusztowania przejezdne i jezdne dostępne są w różnych rozmiarach. Wysoka mobilność oraz stosunkowo lekka konstrukcja sprawiają, że można z łatwością dopasować pozycję produktu do aktualnych potrzeb pracowników wykonujących swoje zadania. Na szczególną uwagę zasługuje również materiał rusztowań.

Rusztowania mobilne – niezbędne wyposażenie firm budowlanych

Rusztowania mobilne to niezbędne wyposażenie każdej firmy budowlanej. To właśnie te konstrukcje pozwalają na wykonanie wszystkich prac remontowych oraz konserwatorskich. Dzięki szerokiej ofercie produktowej obsługujemy ekipy budowlane na terenie całej Polski. Zdajemy sobie sprawę, że w przypadku remontów liczy się terminowe realizowanie robót, dlatego szybko i sprawnie realizujemy każde zamówienie. Razem z poszczególnymi elementami konstrukcyjnymi wysyłamy pełną dokumentację techniczną oraz instrukcję montażu. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Poznaj 7 dowodów na bezkonkurencyjność rusztowań Aluberg!

Porównaliśmy rusztowania Aluberg z ofertą konkurencji. Wyniki były zaskakujące! Nasi eksperci potwierdzili, że Aluberg zostawia inne produkty dostępne na rynku daleko w tyle. Po co masz przepłacać? Poznaj 7 powodów, dla których warto wybrać właśnie to polskie rozwiązanie.

Błyskawiczny montaż

Rusztowania montuje się bardzo łatwo i bez użycia jakichkolwiek narzędzi. Mimo to ich konstrukcja jest stabilna, mocna i trwała.

Swoboda przemieszczania

Przesunięcie rusztowania w inne miejsce zajmuje dosłownie chwilę. Zamiast długich przestojów, związanych z koniecznością montażu konstrukcji w innym miejscu, wystarczy krótka przerwa i już można zaczynać pracę np. przy innej ścianie budynku.

Lekka i wytrzymała konstrukcja

Wbrew pozorom mocne rusztowanie nie musi być ciężkie! Wszystko zależy od materiałów, użytych do jego produkcji. Aluminium sprawdza się w tej sytuacji idealnie.

Precyzyjne regulowanie wysokości

Rusztowania Aluberg mogą osiągać nawet 12 m wysokości roboczej.Możesz z łatwością, ale i dokładnością regulować wysokość podestu: kolejne poziomy oddalone są od siebie o zaledwie 28 cm. Zestaw jezdny wyposażony jest w regulacje wysokości co niweluje wszelkie nie równości terenu. Odpowiednie ustawienie platformy jeszcze nigdy nie było tak proste.

Bezpieczeństwo i zgodność z przepisami

Konstrukcja rusztowań Aluberg jest oparta o obowiązujące w Unii Europejskiej normy. To standard dorównujący tym najdroższym na rynku w znacznie niższej cenie.

Łatwość magazynowania

Kompaktowa konstrukcja rusztowań przesuwnych sprawia, że po złożeniu zajmują one minimalną ilość miejsca. Złożone rury i podesty zmieszczą się nawet w garażu.

Przejrzyste instrukcje

Wszystkie informacje na temat rusztowania oraz jego montażu znajdziesz w folderach producenta. Przystępne instrukcje pozwolą Ci samodzielnie zmontować rusztowanie nawet, jeśli do tej pory nie miałeś do czynienia z podobnymi konstrukcjami.

Po przeczytaniu wszystkich dowodów nie powinieneś mieć już żadnych wątpliwości, dlaczego polecamy Ci właśnie te rozwiązania. Rusztowania jezdne Aluberg to jakość na najwyższym poziomie w przystępnej cenie, która nie zrujnuje Twojego budżetu. Wystarczy, że skorzystasz z nich przy jednym projekcie, a gwarantujemy, że nie zamienisz je na żadne inne, tym bardziej, że rusztowania Aluberg są tak wytrzymałe, że wystarczą na kilka następnych lat. Pobierz nasz Katalog ALUBERG i zapoznaj się z dostępnym modelami rusztowań przejezdnych.