post

Rusztowania przejezdne Aluberg, rusztowania aluminiowe, rusztowania jezdne

Jak rusztowania mogą Ci oszczędzić czas i pieniądze?

Na pewno znasz tę sytuację doskonale. Zamiast skupić się na remoncie lub naprawie, marnujesz czas na ciągłe przenoszenie rusztowania. Patrząc z perspektywy tygodnia, to „tylko” godzina, ale w przeciągu roku to już ponad tydzień pracy przeznaczony tylko na przenoszenie sprzętu. Ale to nie wszystko. Dodaj do tego problemy wynikające z przechowywania i transportu rusztowań.

Sami nie raz byliśmy w podobnej sytuacji. Nasi pracownicy spędzili setki godzin montując i demontując rusztowania, czy pracując na wysokości. Przez lata obecności na rynku wypróbowaliśmy przeróżne modele rusztowań, znamy ich wady i zalety. Dlatego, kiedy usłyszeliśmy o nowych, polskich rusztowaniach przejezdnych, po prostu musieliśmy je przetestować!

Jak rozwiązać WSZYSTKIE problemy z rusztowaniami i zaoszczędzić?

Rusztowania, które wzięliśmy na przysłowiową tapetę, w testach wypadły znakomicie. A to nie takie proste, ponieważ nasi specjaliści, posiadający uprawnienia monterskie Instytutu Mechanizacji i Górnictwa Skalnego, sprawdzili dosłownie wszystko. To właśnie od nich uzyskaliśmy potwierdzenie, że mobilne rusztowania Aluberg rozwiązują wszystkie problemy, z jakimi do tej pory borykali się nasi klienci, a czasem nawet i pracownicy.

Sami z powodzeniem od kilku miesięcy wykorzystujemy rusztowania Aluberg w naszej działalności. Przede wszystkim przesuwanie konstrukcji w inne miejsce trwa zaledwie chwilę, dzięki czemu nasi klienci oszczędzili dziesiątki godzin.

 Poznaj 7 dowodów na bezkonkurencyjność rusztowań Aluberg!

Porównaliśmy rusztowania Aluberg z ofertą konkurencji. Wyniki były zaskakujące! Nasi eksperci potwierdzili, że Aluberg zostawia inne produkty dostępne na rynku daleko w tyle. Po co masz przepłacać? Poznaj 7 powodów, dla których warto wybrać właśnie to polskie rozwiązanie.

Błyskawiczny montaż

Rusztowania montuje się bardzo łatwo i bez użycia jakichkolwiek narzędzi. Mimo to ich konstrukcja jest stabilna, mocna i trwała.

 Swoboda przemieszczania

Przesunięcie rusztowania w inne miejsce zajmuje dosłownie chwilę. Zamiast długich przestojów, związanych z koniecznością montażu konstrukcji w innym miejscu, wystarczy krótka przerwa i już można zaczynać pracę np. przy innej ścianie budynku.

Lekka i wytrzymała konstrukcja

Wbrew pozorom mocne rusztowanie nie musi być ciężkie! Wszystko zależy od materiałów, użytych do jego produkcji. Aluminium sprawdza się w tej sytuacji idealnie.

Precyzyjne regulowanie wysokości

Rusztowania Aluberg mogą osiągać nawet 12 m wysokości roboczej.Możesz z łatwością, ale i dokładnością regulować wysokość podestu: kolejne poziomy oddalone są od siebie o zaledwie 28 cm. Zestaw jezdny wyposażony jest w regulacje wysokości co niweluje wszelkie nie równości terenu. Odpowiednie ustawienie platformy jeszcze nigdy nie było tak proste.

Bezpieczeństwo i zgodność z przepisami

Konstrukcja rusztowań Aluberg jest oparta o obowiązujące w Unii Europejskiej normy. To standard dorównujący tym najdroższym na rynku w znacznie niższej cenie.

Łatwość magazynowania

Kompaktowa konstrukcja rusztowań przesuwnych sprawia, że po złożeniu zajmują one minimalną ilość miejsca. Złożone rury i podesty zmieszczą się nawet w garażu.

Przejrzyste instrukcje

Wszystkie informacje na temat rusztowania oraz jego montażu znajdziesz w folderach producenta. Przystępne instrukcje pozwolą Ci samodzielnie zmontować rusztowanie nawet, jeśli do tej pory nie miałeś do czynienia z podobnymi konstrukcjami.

Po przeczytaniu wszystkich dowodów nie powinieneś mieć już żadnych wątpliwości, dlaczego polecamy Ci właśnie te rozwiązania. Rusztowania jezdne Aluberg to jakość na najwyższym poziomie w przystępnej cenie, która nie zrujnuje Twojego budżetu. Wystarczy, że skorzystasz z nich przy jednym projekcie, a gwarantujemy, że nie zamienisz je na żadne inne, tym bardziej, że rusztowania Aluberg są tak wytrzymałe, że wystarczą na kilka następnych lat. Pobierz nasz Katalog ALUBERG i zapoznaj się z dostępnym modelami rusztowań przejezdnych.