Rusztowania RUX

Rusztowania RUX

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ofertą solidnych rusztowań RUX. Są to bardzo wytrzymałe konstrukcje składające się z podestów (do wyboru są wersje stalowe oraz drewniane) o rozmiarach od 2,5 m do 3 m. Warto zaznaczyć, że obecnie ten typ rusztowań należy do najwęższych na rynku (zgodnie z danymi producenta szerokość ramy wynosi około 64 cm), dzięki czemu świetnie sprawdzają się na budowach, gdzie ilość miejsca na rozłożenie stelaży jest ograniczona. Konstrukcje RUX cieszą się bardzo dużą popularnością ze względu na wytrzymałość. Solidnie zmontowana konstrukcja to idealne rozwiązanie do prac remontowych z dodatkowym obciążeniem w postaci urządzeń oraz narzędzi budowlanych.

Jakość potwierdzona certyfikatami

Jesteśmy renomowanym dystrybutorem rusztowań elewacyjnych o najwyższej jakości. Wszystkie oferowane przez nas produkty posiadają atesty bezpieczeństwa zgodnie z obowiązującymi normami. Sprzedajemy wytrzymałe konstrukcje wraz z wymaganymi dokumentami potwierzdzającymi, że każdy element został dokładnie sprawdzony pod kątem zapewnienia maksymalnej ochrony zdrowia osób wykonujących zadania na rusztowaniach. Wieloletnie doświadczenie i współpraca z producentami rusztowań najwyższej jakości pozwoliły nam wypracować prawidłowy system kontroli jakości. W końcu od bezpiecznego rusztowania często zależy życie pracowników, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby artykuły spełniały wszystkie wymogi prawa budowlanego oraz europejskie normy PN/EN.

Pełna dokumentacja techniczna

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że montaż rusztowania może okazać się trudnym zadaniem. Aby maksymalnie skrócić czas budowania konstrukcji, do każdej dostawy dołączamy pełną dokumentację techniczną oraz instrukcję, która powinna znacznie ułatwić cały proces. W przypadku bardziej zaawansowanych konstrukcji pozostajemy do Państwa dyspozycji. Chętnie podpowiemy i pomożemy zamontować rusztowanie w każdym miejscu. Zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Zapewniamy szybkie odpowiedzi na wszystkie pytania.