Právě si prohlížíte Sprzedaż rusztowań

Sprzedaż rusztowań

Sprzedaż rusztowań

Specjalizujemy się w sprzedaży rusztowań najwyższej klasy. Staramy się maksymalnie rozszerzyć ofertę tak, by każdy Klient dobrał produkt spełniający wszystkie wymagania. Prezentujemy używane konstrukcje rusztowania elewacyjne, modułowe oraz rusztowania przejezdne. Wśród obsługiwanych systemów dostępne są marki Plettac, Layher, Rux oraz Hunnebeck. Przed wysłaniem rusztowań sprawdzamy, czy konstrukcja jest stabilna i nie brakuje żadnych elementów. Kompleksowa kontrola jakości pozwala nam dostarczyć Klientom najlepsze konstrukcje, które zapewniają pracownikom maksymalny stopień bezpieczeństwa. Sprzedażą rusztowań zajmujemy się od lat, stąd możesz mieć pewność, że doradzimy Ci najlepsze rozwiązania w możliwie najkorzystniejszej cenie.

Nowe i używane rusztowania do prac wysokościowych

Sprzedaż rusztowań to odpowiedzialne zadanie, ponieważ prace wysokościowe wymagają odpowiedniego przygotowania. Pierwszym etapem remontu elewacji, zadań związanych z renowacją i czyszczeniem budynków czy myciem okien jest postawienie odpowiedniego rusztowania. Konstrukcja musi charakteryzować się dużą odpornością na znaczne obciążenia oraz wstrząsy. Dlatego przedstawiamy naszym Klientom ofertę rusztowań wyróżniających się najwyższym stopniem wytrzymałości. Jeśli więc poszukujesz firmy profesjonalnie i od lat zajmującej się sprzedażą rusztowań, zachęcamy do kontaktu!

Wysokiej klasy rusztowania do prac wysokościowych

Sprzedaż rusztowań to nasza specjalność. W naszej ofercie znajdziesz konstrukcje, które doskonale sprawdzą się nie tylko na placu budowy lub podczas poważnego remontu, ale też systemy, które znajdą zastosowanie przy pracach wewnątrz obiektów fabrycznych i magazynowych. Stalowe bądź aluminiowe elementy mogą udźwignąć nie tylko całą grupę osób (np. ekipę budowlaną), lecz także ciężki sprzęt. Rusztowania nadają się do stosowania w każdym warunkach pogodowych, dzięki czemu remont można z powodzeniem przeprowadzić nawet w okresie jesienno-zimowym. W sprzedaży rusztowań ważny jest właściwy dobór rozwiązań do konkretnych robót i ich charakteru. Zapewniamy, że w tej kwestii możesz na nas liczyć.

Zastosowanie rusztowań

Rusztowania, których sprzedaż prowadzimy, mają postać składanych konstrukcji. Prosty montaż oraz stosunkowo lekkie części sprawiają, że rusztowania te znalazły szerokie zastosowanie w branży budowlanej. Wykorzystywane są przede wszystkim podczas remontów i na budowach. Solidne konstrukcje dostarczamy również firmom specjalizującym się w świadczeniu usług związanych z pracami wysokościowymi. Szeroka różnorodność produktowa dostępna w naszej ofercie sprawia, że każdy Klient znajdzie artykuł idealnie dopasowany do własnych potrzeb. Staramy się podpowiedzieć, jakie rusztowanie będzie najlepsze do konkretnego rodzaju prac, dlatego kontakt z Klientem odgrywa w naszej firmie bardzo ważną rolę. Doradzamy również, jak zamontować poszczególne części tak, by rusztowanie stanowiło bezpieczną i wytrzymałą konstrukcję.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do współpracy. Zapewniamy produkty najwyższej jakości renomowanych marek.