Rusztowania elewacyjne

Rusztowania elewacyjne

Specjalizujemy się w dystrybucji używanych rusztowań elewacyjnych najlepszych producentów. Sprzedawane przez naszą firmę elementy wyróżniają się niezwykłą wytrzymałością oraz stabilnością, dzięki czemu osoby pracujące na znacznych wysokościach mogą bezproblemowo wykonać swoje obowiązki. Oferujemy rusztowania elewacyjne niemieckich marek dziłające w ramach następujących systemów: Plettac, Layher, Rux, Bosta oraz Hunnebeck. Wszystkie rusztowania elewacyjne zostały dokładnie sprawdzone, dzięki czemu mamy całkowitą pewność, że otrzymują Państwo produkt najwyższej jakości bez żadnych ubytków wpływających na bezpieczeństwo użytkowników. Oferujemy także profesjonalne rusztowania przejezdne.

Zalety rusztowań elewacyjnych

Ważna zaletą rusztowań elewacyjnych jest fakt, że w większości powstają z lekkiego aluminium, co w przeciwieństwie do popularnych niegdyś rusztowań stalowych oraz drewnianych, zdecydowanie ułatwia i przyspiesza prace instalacyjne. Idąc tym tropem, warto również podkreślić, że rusztowania ramowe, których używa się przy pracach elewacyjnych, to systemy trzpieniowo-zapadkowe, dzięki czemu ich montaż jest niezwykle intuicyjny. Innym atutem nowoczesnych rusztowań elewacyjnych jest fakt, że praktycznie wszystkie systemy dostępne dziś na rynku wyposażone są w skuteczne rozwiązania zabezpieczające, dzięki czemu roboty na wysokości obarczone są niepomiernie mniejszym ryzykiem, niż miało to miejsce niegdyś.

Na marginesie warto dodać, że nie tylko zajmujemy się sprzedażą rusztowań elewacyjnych, ale służymy też wsparciem i poradą w zakresie doboru najlepszych rozwiązań. Jeśli więc rozważasz zakup konkretnego systemu, serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

Wysokiej klasy rusztowania do prac wysokościowych

Prace wysokościowe wymagają odpowiedniego przygotowania. Pierwszym etapem remontu elewacji, zadań związanych z renowacją i czyszczeniem budynków czy myciem okien jest postawienie odpowiedniego rusztowania. Konstrukcja musi charakteryzować się dużą odpornością na znaczne obciążenia oraz wstrząsy. Dlatego chcemy naszym Klientom przedstawić ofertę rusztowań wyróżniających się najwyższym stopniem wytrzymałości. Stalowe bądź aluminiowe elementy mogą udzwignąć nie tylko całą grupę osób (np. ekipę budowlaną), lecz także ciężki sprzęt. Rusztowania nadają się do stosowania w każdym warunkach pogodowych, dzięki czemu remont można z powodzeniem przeprowadzić nawet w okresie jesienno-zimowym.

Zastosowanie rusztowań fasadowych

Rusztowania fasadowe mają postać składanych konstrukcji. Prosty montaż oraz stosunkowo lekkie części sprawiają, że rusztowania te znalazły szerokie zastosowanie w branży budowlanej. Wykorzystywane są przede wszystkim podczas remontów i na budowach. Solidne konstrukcje dostarczamy również firmom specjalizującym się w świadczeniu usług związanych z pracami wysokościowymi. Szeroka różnorodność produktowa dostępna w naszej ofercie sprawia, że każdy Klient znajdzie artykuł idealnie dopasowany do własnych potrzeb. Staramy się podpowiedzieć, jakie rusztowanie będzie najlepsze do konkretnego rodzaju prac, dlatego kontakt z Klientem odgrywa w naszej firmie bardzo ważną rolę. Doradzamy również, jak zamontować poszczególne części tak, by rusztowanie stanowiło bezpieczną i wytrzymałą konstrukcję.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do współpracy. Zapewniamy produkty najwyższej jakości renomowanych marek.