Rusztowania

Skup i Sprzedaż rusztowań

Specjalizujemy się w skupie i  sprzedaży nowych i używanych rusztowań elewacyjnych, modułowych. W naszej ofercie można znaleźć także akcesoria takie jak: dźwigary, klucze monterskie, śruby, siatki i plandeki do rusztowania itp

Oferujemy skup rusztowań za gotówkę i odbiór towaru własnym transportem.

Zainteresowanych ofertą zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: +48 692 125 788.

 

 Sprzedaż rusztowań

W sprzedaży posiadamy rusztowania elewacyjne i modułowe dopasowane wymiarowo do systemu:

  • Plettac,
  • Layher,
  • Bosta,
  • RUX

oraz rusztowania przejezdne Aluberg.

Zaletą, którą bardziej cenią klienci jest ich uniwersalizm. Prosta konstrukcja, szybki bezproblemowy montaż i demontaż sprawia, że są bardzo chętnie kupowane.

Rusztowania są produkcji polskiej i posiadają dopuszczenia obowiązujące w Polsce. Warto podkreślić, że do sprzedawanych przez nas rusztowań dodajemy Dokumentację Techniczno-Ruchową.

Co zrobić z niepotrzebnymi rusztowaniami?

To sytuacja, która zawsze jest problematyczna: po zakończonym remoncie, budowie czy termomodernizacji okazuje się, że nie ma co zrobić z rusztowaniami. Przechowywać je do następnego podobnego zlecenia to kłopot. Składać, przewozić, przechowywać – słowem, tracić pieniądze.

Rozwiązaniem problemu jest prowadzony przez nas skup. Niezależnie od tego, czy wykorzystujesz rusztowania aluminiowe czy inne, przyjedziemy po nie i odbierzemy. Zapłacimy gotówką.

Zamiast tracić czas, miejsce i pieniądze – skontaktuj się z nami.

Najlepsze na rynku rusztowania używane

Jeśli potrzebujesz rusztowań – mamy dla Ciebie propozycję. W naszej ofercie znajdziesz produkty renomowanych firm, w tym Plettac. Aby dowiedzieć się, które rusztowania elewacyjne i jezdne są dla Ciebie najlepsze – skontaktuj się n nami.