NA WYSOKOŚCI – W WYSOKIEJ FORMIE

123

Sezon prac budowlanych w pełni, dlatego z myślą o naszych zapracowanych Klientach postanowiliśmy rozpocząć kampanie ” NA WYSOKOŚCI- W WYSOKIEJ FORMIE” Przy zakupie rusztowania z serii 700* lub 1370* dostają Państwo od nas 1litr żelu Aloe Vera Peach renomowanej firmy LR o wartości 119 zł brutto.

Dlaczego  właśnie ten produkt?

Od lat znane są lecznicze właściwości aloesu, jednak nie wielu wie że tylko 5 z 300 gatunków tej rośliny ma takowe właściwości. Dostarcza on do organizmu witamin A, C, E oraz witaminy z grupy B, a także kwas foliowy i niacynę. Zawiera szeroki zestaw minerałów: wapń, sód, potas, mangan, chrom i cynk, dzięki czemu poprawia kondycję fizyczną organizmu. Posiada mikroelementy i pierwiastki śladowe, takie jak: gal, tytan, które pełnią ważną rolę w przemianie materii.

Celem naszej kampanii jest dostarczenie Państwu nie tylko wysokiej klasy rusztowań, ale również suplement diety mający na celu wspomóc Was w utrzymaniu dobrej formy organizmu.  Wiemy jak ważny jest zdrowy tryb życia i jak trudno jest w dzisiejszych czasach dbać o samego  siebie. Zapraszamy do zakupu!

 

* promocją objęte są wieże powyżej 5 metrów wysokości roboczej.

promocja do wyczerpania zapasów